TRYB JASNY/CIEMNY

BLOGER TYGODNIA

BLOGER TYGODNIA to cykl wywiadów jaki ukazuje się na portalu gotujmy.pl. Dziś zostaliśmy bohaterami jednego z nich. To dość osobisty wywiad. Jest w nim ta cząstka nas, której Wam Drodzy Czytelnicy do tej pory nie pokazywaliśmy. Opowiadamy o tym co skłoniło nas do założenia bloga i jak ta decyzja odmieniła nasze życie. Dzięki niemu możecie poznać nas bliżej. Po prosty "życie od kuchni" :)

Ten wywiad to zapis rozmowy. Gdy ją prowadziliśmy tak nam lekko i naturalnie przychodziło odpowiadanie na kolejne pytania. Wstęp do wywiadu napisany przez redakcję  portalu gotujmy.pl trochę nas jednak zawstydził. To bardzo miłe gdy inni tak nas postrzegają :

"Znacie to uczucie, kiedy zaczynacie czytać książkę, z każdym kolejnym zdaniem poznajecie bliżej jej bohaterów, w końcu tak angażujecie się w całą fabułę, że kiedy zbliżacie się do ostatniej strony zwyczajnie robi Wam się przykro, że "to już koniec"? Podobne odczucia miałam czytając wywiad z Anią i Piotrem, autorami bloga Życie od Kuchni..." 

Z pewną dozą nieśmiałości zapraszamy Was do przeczytania całego wywiadu z nami. By poznać nas bliżej wystarczy że klikniecie w poniższy baner :
wywiad na Gotujmy.pl

Komentarze

 1. Aniu, bardzo miły wywiad. Przyjemnie się czytało i... jest on dyskretny :) wcale nie zdradza wiele z Waszego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniale :) przyjemny wywiad :) gratuluje . chetnie tu zagladam i zawsze zachwycam sie pieknymi zdjeciami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że w końcu będziemy mogli się spotkać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochani gratulujemy wspaniałego wywiadu.Zdjęcia do zjedzienia. Magda i Krzysiek

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

SEZONOWA KUCHNIA

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

KOLORY W KUCHNI

WIELOBARWNIE

BIAŁY

CZERWONY

FIOLETOWY

POMARAŃCZOWY

ZIELONY

ŻÓŁTY

POLECANE ARTYKUŁY

Polecane posty

instagram @zycie_od_kuchni

Copyright © ŻYCIE OD KUCHNI