TRYB JASNY/CIEMNY

ZAMÓW NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ - ŚWIĄTECZNA KAMPANIA MAKRO POLSKA

 

Jak ten grudniowy czas przygotowań do Świąt w tym roku szybko pędzi. Przynajmniej ja mam takie odczucie. Sytuacja związana z pandemią COVID-19 dodatkowo wszystko komplikuje. Jesteśmy zmęczeni skumulowaniem w przestrzeni domowej zarówno nauki online naszych dzieci i naszej pracy zawodowej. A dom to przecież miejsce relaksu i wypoczynku. W te Święta warto skorzystać z pomocy ulubionego szefa kuchni w przygotowywaniu części świątecznych dań. Dzięki temu na naszym stole pojawią się nowe przysmaki,  wesprzemy lokalne restauracje, a zaoszczędzony czas spędzimy z najbliższymi i nie dopadnie nas przedświąteczne szaleństwo i zmęczenie.


"ZAMÓW NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ" to świąteczna kampania MAKRO Polska zachęcająca nas konsumentów do wspierania lokalnej gastronomii. Sieć hurtowni Makro realizuje ją w ramach projektu  Polskie Skarby Kulinarne. Akcja ZAMÓW NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ jest częścią globalnej kampanii reklamowej „Daj swojej kuchni odpocząć” realizowanej przez grupę METRO (której częścią jest MAKRO Polska). 


Restauracje zaangażowane w  program "ZAMÓW NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ" przygotują specjalne świąteczne dania czerpiąc z najlepszych tradycji kuchni polskiej. Można zamówić je z dostawą do domu wprost na wigilijny stół.

➡️ #dajswojejkuchniodpocząć

➡️ Poznaj świąteczną ofertę restauracji w Twoim mieście. Wejdź na stronę ➡️ Polskie SkarbyKulinarne ➡️ https://www.polskieskarby.pl/szlak-kulinarny 

Znajdź restauracje biorące udział w akcji "ZAMÓW NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ". Są one oznaczone specjalnym znakiem  

 


➡️ Zamów wybrane przez siebie dania prosto na Twój świąteczny stół. Wybierz restaurację, w której chcesz dokonać zamówienia. Na czerwonej belce znajdziesz specjalny link, który przekieruje Cię do jej świątecznego menu.

➡️ Nie zapomnij złożyć życzeń świątecznych Szefowi Kuchni. Taki drobny gest życzliwości i  sympatii w tym trudnym czasie sprawi mu na pewno wielką przyjemność.


➡️Na portalach społecznościowych opublikuj informacje lub zdjęcia zamówionych przez siebie potraw i oznacz je hasztagami: #wspieramgastro #zamawiamnawynos  #dajswojejkuchniodpocząć #zamównaświątecznystół Pomoże to wielu osobom z Twojej okolicy usłyszeć o tej akcji. Dzięki Tobie foodies z Twojego miasta dowiedzą się, co warto zamówić na świąteczny stół.

 


Spróbowaliśmy już kilka świątecznych pyszności jakie na te Święta przygotowuje Restauracja Handelek. Wśród nich była pyszna pasta z buraczków, genialny pasztet mięsny pieczony w piecu opalanym drewnem, chrzan, nasza ulubiona pasta wątróbkowa, śledzie w musztardowym sosie, wyborny chleb żytni z orzechami laskowymi i śliwką, mięciutka i pulchna chałka z makiem i cudowna pasta piernikowa. 

 

Czeka na nas jeszcze handelkowy zakwas na domowy barszcz i bigos. W ŚWIĄTECZNYM MENU Restauracji Handelek znajdziecie oprócz tego mnóstwo innych dobroci. Jest bigos na winie z mięsem, grzybami i śliwką, bigos bezmięsny, kutia tradycyjna i bezglutenowa wegańska, jest też sałatka jarzynową, są wigilijne kapuśniaczki do barszczu i mnóstwo pysznych ciast i chlebów. Zamówienia świąteczne możecie złożyć online na stronie www.dostawy.handelek.com
! Dziś jest ostatnia szansa by zamówić te smakołyki z odbiorem osobistym w dniu 24 grudnia. Zostało Wam już tylko kilka godzin!

W Krakowie w projekt ZAMAWIAJ NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ zaangażowane są również inne restauracje. Sprawdźcie jakie pyszności przygotowały dla Was na nadchodzące Swięta Bożego Narodzenia:

Restauracja TA’AM w hotelu M29 ul. Miodowa 29
Restauracja Kazimir ul. Miodowa 11
Restauracja Halicka Eatery&Bar w hotelu Puro ul. Halicka
Restauracja Handelek ul. św. Filipa 16/2
Albertina Restaurant & Wine ul. Dominikańska 3
Restauracja Wesołe Gary, ul. Urbanowicza 10a


 #corazbliżejświeta


Komentarze

Prześlij komentarz

SEZONOWA KUCHNIA

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

KOLORY W KUCHNI

WIELOBARWNIE

BIAŁY

CZERWONY

FIOLETOWY

POMARAŃCZOWY

ZIELONY

ŻÓŁTY

POLECANE ARTYKUŁY

Polecane posty

instagram @zycie_od_kuchni

Copyright © ŻYCIE OD KUCHNI