TRYB JASNY/CIEMNY

OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA KONRAD GACA RECENZJA KSIĄŻKI

konrad gaca, gaca system, wojownik, motywacjaOBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA. SIŁA MOTYWACJI  to najnowsza książka Konrada Gacy, eksperta ds. leczenia otyłości, specjalisty żywieniowy CNS, trenera klasy Master amerykańskiej Federacji PROPTA, prezesa Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers", założyciela Fundacji Konrada Gacy "dlaczego?".
Ze względu na osobę autora tej publikacji zapewne chcecie zapytać, czy jest to książka o odchudzaniu promująca GACA SYSTEM. Odpowiedz nie jest jednoznaczna. To książka o walce z naszymi osobistymi problemami, o sposobach radzenia sobie z nimi, o poszukiwaniu wewnętrznej siły dzięki której możemy dojść na szczyt naszych możliwości niezależnie od trudności jakie los nam zsyła. 
Nadwaga i otyłość są tylko jednym ze skutków różnych naszych problemów zdrowotnych (np. zaburzeń hormonalnych) oraz emocjonalnych (zaburzenia łaknienia czy "zajadanie smutków"). Są skutkiem, więc aby je wyeliminować najpierw trzeba usunąć problemy które je wywołały. Tego właśnie uczy nas Konrad Gaca w swojej książce "OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA. SIŁA MOTYWACJI."
To rozwój osobisty i motywacja jest tematem przewodnim tej książki, a nie otyłość, diety i systemy odchudzania. Książka dostarcza czytelnikowi wiedzę i dodaje sił w walce z trudnościami na drodze do realizacji zamierzonego celu. KAŻDEGO CELU! Pokazuje jak metodą małych kroków osiągnąć sukces. KAŻDY SUKCES!

konrad gaca, motywacja, gaca system, ksiazka, wojownik,

Każdemu czasem brakuje motywacji do działania i wiary w sukces swoich planów, a jednocześnie rośnie nam lawinowo liczba problemów do pokonania. Budzą się w nas wtedy wątpliwości, pada wiara w siebie i swoje możliwości. Bywa, że to tylko na chwilę zatrzymuje nas w działaniu, ale niestety często taka sytuacja kończy się porzuceniem przez nas realizacji zamierzeń lub odłożeniem ich na później (czytaj: na świętego Dygdy, co go nie ma nigdy), a to dodatkowo obniża naszą zachwianą już wiarę w siebie. W takich chwilach brakuje nam kogoś, kto nas skutecznie zmotywuje i doda nam wiary w sukces. Nie zawsze taką osobę mamy koło siebie, ale zawsze możemy sięgnąć po motywującą książkę. Dla wielu osób ten rodzaj wsparcia jest  bardzo pomocny. W roli trenera motywacyjnego Konrad Gaca sprawdza się doskonale czego dowód dał już wielokrotnie i potwierdza to również w tej książce.
Ten kto żyje w złudnym przekonaniu, że trudności życiowe i problemy nie dotyczą każdego i myśli, że tylko biednemu wiatr w oczy wieje jest w błędzie. Sławni, piękni i bogaci też na co dzień muszą stawiać czoła życiowym wyzwaniom; wcale nie są dziećmi "lepszego boga". Ich też dotykają osobiste nieszczęścia. Konrad Gaca w najnowszej książce szczerze opowiada o swoich zmaganiach z tym, co zesłał mu los, o swojej wytrwałej walce o zdrowie ukochanej córeczki. Opowiada nam również historie swoich pacjentów, którzy dzięki doskonaleniu wskazanych stref życia osiągnęli sukces pozbywając się zbędnych kilogramów zyskali szansę na nowe, zdrowsze, lepsze życie.

qr kod, gaca system, konrad gaca, ksiazka, motywacja, obudz w sobie wojownika
Proces budzenia w sobie wojownika i mobilizowania się do realizacji wyznaczonych sobie celów jaki proponuje nam w swojej książce Konrad Gaca obejmuje kilka etapów. Możemy je wprowadzać stopniowo lub wszystkie jednocześnie. Trzeba poznać swój organizm, jego słabości i choroby oraz emocje, które nami kierują i czasem stają nam na drodze do osiągnięcia celu. Następnym krokiem jest wprowadzenie do codziennego życia zdrowego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem i relaksowania się oraz porzucenie nałogów, które nas życiowo ograniczają. Dzięki tym zmianom fizycznie poczujecie się lepiej i łatwiej wejdziecie w proces nauki pozytywnego myślenia i szczęśliwego, spełnionego życia ukierunkowanego nie tylko na siebie, ale również na bliskich. Konrad Gaca prowadzi nas przez te wszystkie etapy zmiany na lepsze naszego życia. Wyznacza nam zadania i ćwiczenia pomagające zrealizować nam cele. 


gaca system, konrad gaca, obudz w sobie wojownika, ksiazka, motywacja, poradnik, odchudzanie, fit

„OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA” to książka interaktywna. Po zeskanowaniu kodu znajdującego się na ostatnich stronach w książce (QR code) czytelnicy są kierowani na specjalną „żywą” stronę internetową pełną inspiracji, motywacji i informacji. Systematycznie będą tam dodawane nowe treści: teksty, zdjęcia, krótkie filmy. Dzięki temu motywacyjna przygoda, która rozpocznie się dla odbiorców z chwilą przeczytania pierwszych stron książki, będzie nieustannie trwać i nasza motywacja do działania i realizacji marzeń będzie nieprzerwanie wzmacniana.

A tak z innego punktu widzenia, książka ta jest przykładem doskonałego budowania społecznej świadomości marki (tu: GACA SYSTEM), kreowania i umacniania jej pozytywnego wizerunku. Konrad Gaca po raz kolejny okazuje się być mistrzem brandingu.

obudz w sobie wojownika, gaca system, konrad gaca, motywacja, ksiazka, poradnik, odchudzanie,
To nie pierwsza książka Konrada Gacy której recenzję znajdziecie na naszym blogu:

* "KUCHNIA FIT"  Konrad Gaca [NASZA RECENZJA]
* "KUCHNIA FIT 2" KONRAD GACA [NASZA RECENZJA]

Komentarze

SEZONOWA KUCHNIA

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

KOLORY W KUCHNI

WIELOBARWNIE

BIAŁY

CZERWONY

FIOLETOWY

POMARAŃCZOWY

ZIELONY

ŻÓŁTY

POLECANE ARTYKUŁY

Polecane posty

instagram @zycie_od_kuchni

Copyright © ŻYCIE OD KUCHNI