TRYB JASNY/CIEMNY

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z POLTINO

poltino, swieta, swiateczne warsztaty, zycie od kuchni
Czas poprzedzający Boże Narodzenie sprzyja świątecznym spotkaniom. W radosnej i swobodnej atmosferze, w świątecznie udekorowanych wnętrzach dobrze jest się spotkać z tymi, z którymi na co dzień współpracujemy i wspólnie tworzymy różne projekty. To okazja by bliżej się poznać, nawiązać inne niż zawodowe relacje,  zacieśnić więzi. 

Kilka dni temu mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć na zaproszenie marki POLTINO w świątecznych warsztatach. Choć za oknem nie było śniegu, choć przez całą drogę z Krakowa do Warszawy ulewny deszcz nie odpuszczał ani na chwilę, to już po przekroczeniu progu warszawskiego studia kulinarnego w którym odbyło się spotkanie poczuliśmy prawdziwą świąteczną atmosferę. Przywitały nas bożonarodzeniowe szlagiery; w powietrzu unosiły się smakowite, kuszące, świąteczne aromaty. Humor poprawiły nam barwne dekoracje, ubrana choinka i grzane, aromatyczne wino. Było pięknie, świątecznie, twórczo, nastrojowo i wesoło. Podczas tego spotkania zupełnie nie myśleliśmy o pracy, o problemach; mogliśmy się zrelaksować, pośmiać się, porozmawiać, oderwać od codzienności, a przy tym zdobyliśmy bardzo cenne, nowe umiejętności i najedliśmy się do syta pysznymi daniami przygotowanymi dla nas na bazie produktów POLTINO.

poltino
Takie spotkania to jest istna kopalnia inspiracji. Pozwalają nam wyjść poza utarte schematy myślenia, pobudzają wyobraźnię. Choć były to świąteczne warsztaty dla blogerów kulinarnych to nie zorganizowano ich w oklepanej konwencji wspólnego gotowania. Przecież nie samym jedzeniem i gotowaniem człowiek żyje :) Agencja reklamowa MUCHA NIE SIADA przygotowała dla nas zupełnie inne atrakcje. 
poltino, warsztaty fotograficzne, zycie od kuchni
Pod okiem fotografa Macieja Żaczka zgłębialiśmy tajniki fotografii studyjnej i poznawaliśmy ciekawe techniki oświetleniowe. Studio to dla fotografa przestrzeń bardzo komfortowa, daje kontrolę nad światłem. To niezwykle ważne w pracy blogera kulinarnego. Wymaga jednak odpowiedniego wyposażenia i profesjonalnego sprzętu, które zapewniła nam firma POLTINO. Współpraca z firmą, która dba o nasz osobisty rozwój jest dla nas bardzo cenna.

poltino


poltino, warsztaty decoupage, decoupage, zycie od kuchni
Na warsztatach prowadzonych przez Mirosławę Plaskot poznaliśmy tego dnia podstawy decoupage’u, niezwykłej techniki zdobniczej. Termin decoupage pochodzi od francuskiego découper i znaczy wycinać. W swojej czystej, pierwotnej formie polega ona na wycinaniu motywów z papieru, naklejaniu ich na ozdabianą powierzchnię i wielokrotnym lakierowaniu tak, aby zniwelować różnicę pomiędzy powierzchnią a naklejonym wzorem, co pozwala stworzyć wrażenie jakby praca została namalowana. Za pomocą tej techniki można zdobić niemalże każdą powierzchnię: meble, doniczki, skrzynki, kasetki, ceramikę...


 
My stworzyliśmy unikatowe ozdoby choinkowe i niepowtarzalne tace. 
Żadna ozdoba świąteczna czy ozdoba stołu tak nie cieszy, jak ta, wykonana własnoręcznie. Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez choinki i świątecznych dekoracji. W sklepach wybór jest ogromny, ale własnoręcznie przygotowana ozdoba sprawia znacznie większą przyjemność niż ta kupiona w sklepie. 

poltino, decoupage, zycie od kuchni
W trakcie warsztatów decoupage powstały piękne, różnokolorowe i błyszczące bombki, które na pewno przyozdobią nasze świąteczne drzewka i sprawią, że w tym roku choinki w naszych domach będą jeszcze bardziej wyjątkowe. Z wielką przyjemnością obserwowaliśmy jak dziewczyny były dumne z prac które wykonały podczas warsztatów decoupage, jak rodziły się w nich nowe pasje. Jest coś niezwykle przyjemnego w tym, że  siada się przy wspólnym stole i razem coś tworzy; tak realnie, nie tylko wirtualnie. Nawet nie podejrzewałyśmy, że sprawi nam to tyle radości :) W tym dzisiejszym zagonionym świecie ciągle wydaje się nam, że czasu mamy za mało by tak zwyczajnie się spotkać i razem coś robić w dużym gronie, a naprawdę warto znalezć na to czas, czego dowodem są właśnie takie spotkania świąteczne jak to, na które zaprosiła nas firma POLTINO.
 
W miłym towarzystwie spędziliśmy wspaniałe chwile.     Móc realnie spotkać zaprzyjaznione grono blogerów, z którym utrzymujemy kontakt głównie w świecie wirtualnym to wielka przyjemność. I właśnie za to szczególnie dziękujemy firmie POLTINO i sprawcy całego zamieszania - agencji reklamowej MUCHA NIE SIADA.


konkurs z poltino, zycie od kuchni

PRZYPOMINAMY, ŻE JESZCZE PRZEZ 2 DNI (DO 20.12.2016 DO GODZ. 24-TEJ) TRWA NA NASZYM BLOGU ŚWIĄTECZNY KONKURS Z NAGRODAMI UFUNDOWANYMI DLA WAS PRZEZ FIRMĘ POLTINO !

Czekaja na Was atrakcyjne nagrody: 8-częściowy komplet wysokiej jakości garnków oraz 2 zestawy 18 smakowitych produktów Poltino. Jest o co powalczyć, a zadanie konkursowe jest bardzo proste.

WSZYSTKIE INFORMACJE O KONKURSIE ZNAJDZIECIE NA TEJ STRONIE.


poltino, warsztaty z poltino, zycie od kuchni




poltino

Komentarze

Prześlij komentarz

SEZONOWA KUCHNIA

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

KOLORY W KUCHNI

WIELOBARWNIE

BIAŁY

CZERWONY

FIOLETOWY

POMARAŃCZOWY

ZIELONY

ŻÓŁTY

POLECANE ARTYKUŁY

Polecane posty

instagram @zycie_od_kuchni

Copyright © ŻYCIE OD KUCHNI