TRYB JASNY/CIEMNY

JEDZ I BĄDŹ PIĘKNA WENDY ROWEJEDZ I BĄDŹ PIĘKNA, WENDY ROWE 

Motto przewodnie książki: pielęgnacja skóry zaczyna się na talerzu.

Książka ta odpowie wam na pytania: 

* Co i jak jeść by mieć piękną skórę?
* Co jedzenie może zrobić dla twojej skóry?

Pozornie książka JEDZ I BĄDŹ PIĘKNA poświęcona jest jedynie dbaniu o urodę. W rzeczywistości jest to poradnik o zdrowym odżywianiu i zdrowym stylu życia, których naturalnym skutkiem jest poprawa naszego wyglądu i samopoczucia. To co w tej książce cenię najwyżej to holistyczne podejście jej autorki do tematu urody. Od stanu zdrowia i stylu życia zależy wygląd  i stan naszej skóry. To co na naszej skórze widać odzwierciedla stan naszego zdrowia. To nad nim musimy popracować w pierwszej kolejności aby zadbać o urodę. 


Makijaż jest tylko wisienką na torcie; nigdy nie będzie wyglądał perfekcyjnie jeśli skóra pod nim nie będzie zdrowa. Dbanie o skórę nie oznacza tylko pielęgnację z zewnątrz, wizyty w salonie piękności czy u dermatologa. Stan naszej skóry, wygląd cery jest odbiciem tego co się dzieje w naszym organizmie. Niezbędna jest równowaga pomiędzy tym co na zewnątrz i wewnątrz organizmu. Dla zdrowia skóry niezbędna jest zdrowa dieta oparta na sezonowych, świeżych, różnorodnych, wielobarwnych produktach z upraw naturalnych, unikanie przetworzonej żywności, picie dużej ilości wody oraz aktywność fizyczna która jest kluczem do eliminacji toksyn z organizmu. Dzięki poradom Wendy Rowe zyskacie nieskazitelną cerę, piękne włosy i smukłą sylwetkę.


"SŁUCHAJ UWAŻNIE SZEPTU SWEGO CIAŁA - SAMO CI POWIE CZEGO POTRZEBUJE" 

W swej książce Wendy Rowe skupia się na dobrych produktach i składnikach pod katem ich dobroczynnego działania na skórę. Przedstawia blisko 70 przepisów na pyszne, łatwe w przygotowaniu dania z podziałem na pory roku oraz przedstawia mnóstwo porad na temat tego co pomaga, a co przeszkadza w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowia i promiennej cery. Przepisy kulinarne i porady kosmetyczne przedstawione są tak, by dostarczyć skórze składniki odżywcze najbardziej jej potrzebne w danym okresie roku. Znajdziecie tu również przepisy na domowe kosmetyki: maseczki, peelingi,
mgiełki i toniki.


Dla Wendy Rowe niezwykle ważna jest sezonowość wyznaczana przez rytm pór roku. Ma to w jej książce odzwierciedlenie zarówno w poradach kulinarnych jak i kosmetycznych. Według Wendy sposoby pielęgnacji skóry, wykorzystywane kosmetyki i nasza dieta muszą zmieniać się zgodnie z porami roku tak jak zmienia się  sposób naszego ubierania pod wpływem zmian pogody.


Wendy Rowe to światowej sławy makijażystka i specjalistka od urody. Znana jest ze swojego holistycznego, naturalnego podejścia do pielęgnacji urody. Jest mistrzynią naturalnego wyglądu, zwanego NUDE. W branży ma przydomek: The Master of Nudes (Mistrzyni Nagości). W swojej prawie 20-letniej karierze pracowała przy pokazach mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie i współpracowała z  takimi domami mody jak Burberry, Chanel czy Prada. Jet makijażystką gwiazd; dba o nieskazitelny wizerunek Anji Rubik i Victorii Beckham, Sienny Miller.


Tytuł: JEDZ I BĄDŹ PIĘKNA
Autor: WENDY ROWE
Wydawca: Wydawnictwo FILO
Ilość stron: 256
Typ okładki: okładka twarda
Wymiary książki: 17,5 cm x 24,5 cm
Data wydania: 15.03.2017. 
 Komentarze

Prześlij komentarz

SEZONOWA KUCHNIA

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

KOLORY W KUCHNI

WIELOBARWNIE

BIAŁY

CZERWONY

FIOLETOWY

POMARAŃCZOWY

ZIELONY

ŻÓŁTY

POLECANE ARTYKUŁY

Polecane posty

instagram @zycie_od_kuchni

Copyright © ŻYCIE OD KUCHNI